Bine aţi venit Vizitator!
Marţi, 2017-05-30, 7:16 AM
Acasă | Înregistrare | Autentificare | RSS

Meniu site

Categoriile secţiunii

Actualitate [38]
stiri la zi
Sport [108]
Stiri sportive
Muzica [4]
Stiri muzicale
Beius [8]
Stiri locale
Fermieri [50]
Stiri agricole
Diverse [11]

Sondajul nostru

Evaluează site-ul meu
Total răspunsuri: 10

Mini-chat

Doar utilizatorii autorizați pot posta mesaje

Statistici


Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

Autentificare

Căutare

Calendar

«  Aprilie 2016  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Arhiva materialelor

Prietenii site-ului

Blog

Acasă » 2016 » Aprilie » 14 » Fotbal judetean - Cupa Romaniei, faza a 2-a
7:58 PM
Fotbal judetean - Cupa Romaniei, faza a 2-a

Cupa României faza a 2-a

 

Biharea Vașcău – CSO Ștei 1-2 (0-2)

Marcatori: Bulcău 51 - Stoian 10, G. Popa 12

 

AS Padișul Bihorul Gurani – Bihorul Beiuș 1-5 (1-2)

Marcatori: Tipea 24 - M. Trip 6, 43, 62, Foghiș 67, Țirban 88

 

Gloria Căbești – FC Hidișel 0-5 (0-1)

Marcatori: S. Zadori 24, Ardelean 55, 70, E. Popa 67, 81

 

Voința Ciumeghiu – Victoria Avram Iancu 4-5 (2-2)

Marcatori: Rațiu 6, 24, Șipoș C. 87, Boldor 90 - Chișe 3, Buzgău F. 39, Rațiu (autogol) 75, Herman 82, Perț 85,

 

Izvorul Cociuba Mare – CSM Olimpia Salonta 4-3 (3-0)

Marcatori: B. Laslău 2, 29, Buta 11, Moldovan 84 – Iga 53, Kovacs 66, Vidican 68

 

AS Cefa - CS Mădăras 1-6 (0-1)

Marcatori: Put 80 - A. Petricău 45 (11 M), Moise 54, Crăciun 60 (11 M), Kovacs 74, Dobrescu 87., 90

 

Unirea Livada – Crișul Sântandrei 0-10 (0-4)

Marcatori: Șumălan 5, Peneghi 9, 63, 76, 86, R. Giura 40, 41, Cl. Copil 47, 54, Morna 58

 

LPS Bihorul – FC Universitatea Oradea 1-3 (0-1)

Marcatori: Moskola 48 – Iordachi 12, Barros 51, 58

 

Unirea Bratca – Crișul Aleșd 0-8 (0-3)

Marcatori: Balogh 18, Costea 26, Dumiter 33, 62, Fogarasi 47, I. Bot 65, 68, Negel 81

 

AS Vadu Crișului – Locadin Tetchea 3-2 (2-2, 1-2), după relunguri

Marcatori: Lontiș 10, Gavriluț 66, Ile 100 – T. Varga 22, 29

 

CS II Osorhei – Viitorul Bors 3-2 (2-2, 2-2), după prelungiri

Marcatori: Cora 3, P. Suciu 34, Abrudan B. 109 – T. Popa 12, Milian 45+1

 

CS Săcueni – Unirea Valea lui Mihai 3-4 (1-3)

Marcatori: Szilagyi 14, Szucs 50, Koncz 67 – Bacso 28, Sandor Kr. 43, 44, Gabor J. 61

 

CSC Paleu – CS Diosig 3-4 (2-1)

Marcatori: Pintea 12, Lele 28, 48 – D. Jurcă 15, lolo 88, Hodișan 90, Gado 90+3

 

Voința Suplac – Viitorul Marghita 1-3 (1-1)

Marcatori: Șipoș A. 20 – Ciordaș 5, Forizs 70, Cadar 76

 

Vulturul Dobrești – Unirea Roșia 0-1 (0-1)

Marcatori: V. Burescu 27 (11 m)

 

Foresta Tileagd – Săgeata Brusturi 1-0 (1-0)

Marcatori: Bradea 26

Categorie: Sport | Vizualizări: 98 | Adăugat de: mcteo | Tag-uri: liga 4, fotbal, faza 2, rezultate, bihor, cupa romaniei, liga 5 | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar