Bine aţi venit Vizitator!
Marţi, 2017-05-30, 7:19 AM
Acasă | Înregistrare | Autentificare | RSS

Meniu site

Categoriile secţiunii

Actualitate [38]
stiri la zi
Sport [108]
Stiri sportive
Muzica [4]
Stiri muzicale
Beius [8]
Stiri locale
Fermieri [50]
Stiri agricole
Diverse [11]

Sondajul nostru

Evaluează site-ul meu
Total răspunsuri: 10

Mini-chat

Doar utilizatorii autorizați pot posta mesaje

Statistici


Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

Autentificare

Căutare

Calendar

«  Iunie 2016  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Arhiva materialelor

Prietenii site-ului

Blog

Acasă » 2016 » Iunie » 3 » Fotbal judetean - Program jocuri
7:50 AM
Fotbal judetean - Program jocuri

 Meciurile din acest weekend se joaca sambata, o singura exceptie, jocul de la Rosia care se desfasoara vineri de la ora 18. Acest program special este datorat alegerilor locale care au loc duminica.

Liga a 4-a

Sambata

Ora 11.00, (ora 13.00, juniorii)

CSO Ştei - FC Hidişel

Crişul Aleşd - CS Mădăras

Olimpia Salonta - Viitorul Marghita

Universitatea Oradea - Victoria Avram Iancu

 Ora 15.00, (ora 17.00, juniorii)

CS Diosig - Viitorul Borş

Locadin Ţeţchea - Unirea Valea lui Mihai

Crişul Sântandrei şi Bihorul Beiuş vor sta.

 

Liga a 5-a

Seria I

Sambata

Ora 11.00

CS 2 Oşorhei - Frontiera Oradea

Minerul Şuncuiuş - AS Vadu Crişului

Ora 18.00

CSC FC Paleu - CSC Sânmartin

Săgeata Brusturi - CS Săcueni

Inter Aştileu - Cetatea Biharia

Voinţa Suplac - Bihorul Lugaş

Foresta Tileagd - Unirea Bratca

LPS Bihorul - Toldy Sânicolau de Munte

 

 

Seria a 2-a

Vineri, ora 18.00

Unirea Roşia - Dacia Gepiu

Sambata

Ora 15.00

Zorile Bunteşti – AS Cefa

Ora 18.00

Gloria Căbeşti - Victoria Tulca

Unirea Livada - Inter Crişul Batăr

Izvorul Cociuba Mare - Vulturul Dobreşti

CF Liberty Oradea - AS Padișul Gurani

Voinţa Cheresig - Voinţa Ciumeghiu

Biharea Vaşcău va sta.   

Categorie: Sport | Vizualizări: 108 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar