Bine aţi venit Vizitator!
Marţi, 2017-05-30, 7:20 AM
Acasă | Înregistrare | Autentificare | RSS

Meniu site

Categoriile secţiunii

Actualitate [38]
stiri la zi
Sport [108]
Stiri sportive
Muzica [4]
Stiri muzicale
Beius [8]
Stiri locale
Fermieri [50]
Stiri agricole
Diverse [11]

Sondajul nostru

Evaluează site-ul meu
Total răspunsuri: 10

Mini-chat

Doar utilizatorii autorizați pot posta mesaje

Statistici


Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

Autentificare

Căutare

Calendar

«  Septembrie 2016  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Arhiva materialelor

Prietenii site-ului

Blog

Acasă » 2016 » Septembrie » 9 » Fotbal judetean - Program meciuri
10:48 AM
Fotbal judetean - Program meciuri
Liga a 4-a
Sambata
Ora 11.00

CSM Olimpia Salonta - CS Diosig (ora 09.00 juniorii)
Crişul Aleşd - CSC FC Paleu (ora 13.00 juniorii)
Locadin Ţeţchea - Viitorul Borş (ora 13.00 juniorii)
Ora 16
Crişul Sântandrei - CS 2 Oşorhei (juniorii 14 sept)
Ora 17.00  
Unirea Valea lui Mihai - FC Universitatea Oradea (ora 15.00 juniorii)
Duminica
Ora 17.00 (ora 15.00 juniorii)

CS Mădăras - Unirea Livada
CSC Sânmartin - CSO Ştei (la Cordău)
AS Padişul Bihorul Gurani - CS Bihorul Beiuş (la Cheresig)
Arbitri: Omuț Marius )centru), Gireadă Bogdan Ioan si Beleneși Stelian Alex 
(asistenti),  Moza Adina Florina (al 4-lea oficial); Observator - Birta Octavian.
 
 
 
Liga a 5-a
Seria 1
Sambata
Ora 11.00: 

FC Bihor Legenda 1902 - Unirea Bratca (teren Episcopia Bihor)
Ora 17.00:
CS Săcueni - Inter Aştileu
AS Slovan Valea Cerului - AS Vadu Crișului (la Suplac)
Duminica, ora 17.00
Minerul Şuncuiuş - Toldy Sânnicolau de Munte
Viitorul Popeşti - LPS Bihorul Oradea (la Voivozi)
Foresta Tileagd - AS Unirea Oşorhei.
Voinţa Suplac stă.
 
Seria a 2-a
Sambata, ora 17.00

Cetatea Biharia - Viitorul Tărian
Duminica, ora 17.00
Voinţa Ciumeghiu - CF Liberty Oradea
Zorile Bunteşti - Biharea Vaşcău (la Poieni de Jos)
Izvorul Cociuba Mare - Gloria Căbeşti
Vulturul Dobreşti - Victoria Tulca (la Luncasprie).
Unirea Roşia - CSC Dacia Gepiu
Arbitri: Danșa Laurențiu (centru), Zifceac Ludovic si Opriș Alin Tudor (asistenti);   Boros Petru (observator).
Categorie: Sport | Vizualizări: 106 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar