Fotbal judetean - Rezultate - 5 Septembrie 2016 - Blog - Beiuseanul
Marţi, 2017-03-28, 8:20 AMBine aţi venit Vizitator | RSS
BEIUSEANUL
Acasă | Blog | Înregistrare | Autentificare
» Meniu site

» Categoriile secţiunii
Actualitate [35]
stiri la zi
Sport [94]
Stiri sportive
Muzica [4]
Stiri muzicale
Beius [8]
Stiri locale
Fermieri [45]
Stiri agricole
Diverse [10]

» Sondajul nostru
Evaluează site-ul meu
Total răspunsuri: 10

» Mini-chat

» Statistici

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

Acasă » 2016 » Septembrie » 5 » Fotbal judetean - Rezultate
2:39 PM
Fotbal judetean - Rezultate
Liga a 4-a, etapa a 3-a
 
FC Universitatea Oradea - Locadin Ţeţchea    6-1
Marcatori: David 26, 49, Pocian 30, 71, Neaga 54, 74 – Ilisie 39
Juniori: 3-3
 
CS Diosig Bihardioszeg - CS Unirea Valea lui Mihai    2-1
Marcatori: - Gego 45
Juniori: 2-11
 
Unirea Livada - CSM Olimpia Salonta    3-2
Marcatori: O. Varodi 44, Szeles 45, 90 - Petru Fl. 37, C. Laza 42
Juniori: 0-8
 
CSO Ştei - CS Mădăras    6-1
Marcatori: D. Gavris 35, 38, Haica 56, 63, 77, Gruie 61 – Peret 65
Juniori: 0-2
 
CSC FC Paleu - CSC Sânmartin    2-0
Marcatori: Drimba 30, F. Lazar 89
Juniori: 2-5
 
CS 2 Osorhei - Crişul Aleşd    2-0
Marcatori: Antal 15, P. Suciu 76
Juniori: 2-1
 
CS Bihorul Beius - CSC Crişul Sântandrei    1-1
Marcatori: D.Toma 38 – Hering 45+2
Juniori: 1-0
 
Viitorul Borş - AS Padișul Bihorul Gurani    9-1
Marcatori: Zadori E. 5, 11, 35, 66, Gergely 14, 37, Borzescu 35, T. Popa 47, Balajti 81 - Petran 39 (11 m)
Juniori: 7-3
 
 
Etapa a 4-a (10/11-09-2016)
CS Unirea Valea lui Mihai - FC Universitatea Oradea   
CSM Olimpia Salonta - CS Diosig Bihardioszeg   
CS Mădăras - Unirea Livada   
CSC Sânmartin - CSO Ştei   
Crişul Aleşd - CSC FC Paleu   
CSC Crişul Sântandrei - CS 2 Osorhei   
AS Padișul Bihorul Gurani - CS Bihorul Beius    
Locadin Ţeţchea - Viitorul Borş   
 
 
Liga a 5-a, etapa a 2-a
Seria 1

Voinţa Suplac - AS FC Bihor Legenda 1902    0-0
Unirea Bratca - Minerul Şuncuiuş    1-3
Toldy Sannicolau de Munte - Viitorul Popeşti    0-2
LPS Bihorul - AS Slovan Valea Cerului    8-1
AS Vadu Crișului - CS Săcueni    2-2
Inter Aştileu - Foresta Tileagd    3-2
 
Etapa a 3-a (10/11-09-2016) 
AS FC Bihor Legenda 1902 - Unirea Bratca   
Minerul Şuncuiuş - Toldy Sannicolau de Munte   
Viitorul Popeşti - LPS Bihorul   
AS Slovan Valea Cerului - AS Vadu Crișului   
CS Săcueni - Inter Aştileu   
Foresta Tileagd - AS Unirea Oşorhei 2016   
 
Seria a 2-a
CSC Dacia Gepiu - Gloria Căbeşti    3-2
CF Liberty Oradea - Unirea Roşia    1-3
Viitorul Tărian - Voinţa Ciumeghiu    1-2
Biharea Vaşcău - Cetatea Biharia    3-1
Victoria Tulca - Zorile Buntesti    0-4
Vulturul Dobreşti - Izvorul Cociuba Mare    0-6
 
Etapa a 3-a (10/11-09-2016)
Unirea Roşia - CSC Dacia Gepiu   
Voinţa Ciumeghiu - CF Liberty Oradea   
Cetatea Biharia - Viitorul Tărian   
Zorile Buntesti - Biharea Vaşcău   
Izvorul Cociuba Mare - Gloria Căbeşti   
Vulturul Dobreşti - Victoria Tulca    
Categorie: Sport | Vizualizări: 129 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar
» Autentificare

» Căutare

» Calendar
«  Septembrie 2016  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

» Arhiva materialelor

» Prietenii site-ului
  • Blog-ul oficial
  • Comunitatea uCoz România
  • FAQ
  • Manual


  • Copyright MyCorp © 2017