Acasă » 2017 » Septembrie » 25 » Fotbal judetean - Rezultate
7:29 PM
Fotbal judetean - Rezultate

Liga a 4-a

Bihorul Beiuş – CS Oşorhei 1-1 (0-1)

Au marcat: G. Popa 58 / I. Groza 16

CS Bihorul Beius: Odobasianu – Szatmari, N. Mihoc, D. Stan, C. Mîndru, Fl. Popa, G. Ciobriş, Gavriş, R. Pirtea, G. Popa, R. Ţirban (46 Al. Tipea). Antrenor: Alin Popa

CS Oşorhei: Sg. Nicoară – Drinc, Şorca, M. Gal, C. Chiş, Ciorba (55 B. Milian), Habakuk, Mălaiu, Liştea, Groza (81 Cătişan), Suciu. Antrenor: Petru Gabor

Cartonaşe galbene: Fl. Popa 66, G. Ciobriş 87 / B. Milian 66, C. Chiş 87

Arbitri: Adrian Pal – Călin Putyer, Alin Crişan

Observator AJF: Gheorghe Rusu

La juniori: 2-2

 

Viitorul Borş – Crişul Aleşd 7-1 (4-1)

Au marcat: Em. Zadori 1, 6, S. Zadori 27, 55, 61, Ozovehe 32, Waritz 75 / M. Madar 45

Cartonaşe galbene: Waritz 55 / –

La juniori: 3-1

 

 

CS Mădăras – CSC Sînmartin 0-1 (0-1)

Au marcat: P. Ardelean 27

Cartonale galbene: Faur 28, Cr. Jurcuţ 62, Puşcaş 84 / Cl. Popa 71, Bala 87

 

Crişul Sântandrei – FC Universitatea 0-0

La juniori: 6-1

 

Unirea Valea lui Mihai – CS Diosig 2-3 (2-1)

Au marcat: Lakatos 20, Foriş 22 penalty / Berindei 35, Şereş 54, Vaida 68

Cartonaşe galbene: Daroczi 28, R. Ştefan 45, R. Crişan 45, Foriş 61, Gego 72 / Berindei 41, Şereş 45, R. Bogdan 67, Marc 83, M. Vaida 90+4

La juniori: 1-6

 

Dacia Gepiu – Olimpia Salonta 5-3

Au marcat: D. Cuc 10, Balla 14, V. Dobrescu 15, Neaga 41, Ciuciu 60 / Sg. Ciocan 66, 68, Iga 69

Cartonaşe galbene: Neaga 71, Iova 80 / Buta 24, C. Chişe 90+2

La juniori: 2-8

 

Unirea Livada – CSO Ştei 1-2 (1-0)

Au marcat: D. Toma 39 / C. Lazea 60, A. Mureşan 82 autogol

La juniori: 1-4

 

CS Săcueni – Biharea Vaşcău 2-1

Au marcat: J. Boros 87, Cr. Sas 89 / Goţ 68

Cartonaşe galbene: Sebeştean 35, Boroş 45, Sas 83, Lorincz 90+3 / Paşca 70

La juniori: 2-2

 

CLASAMENT

1.CSC Sînmartin 5 5 0 0 14– 3 15

2.Dacia Gepiu 5 4 1 0 15– 5 13

3.Crişul Sântandrei 5 4 1 0 9– 4 13

4.CS Diosig 5 4 0 1 14–10 12

5.CS Oşorhei 5 3 2 0 12– 3 11

6.Viitorul Borş 5 2 1 2 14– 7 7

7.CSO Ştei 5 2 1 2 8– 7 7

8.Bihorul Beiuş 5 2 1 2 9–13 7

9.Olimpia Salonta 5 2 0 3 19–16 6

10.Unirea Livada 5 2 0 3 7– 8 6

11.CS Săcueni 5 2 0 3 6–12 6

12.Univ Oradea 5 1 2 2 7– 7 5

13.Unirea Valea M 5 1 1 3 10–11 4

14.CS Mădăras 5 0 1 4 7–17 1

15.Crişul Aleşd 5 0 1 4 7–18 1

16.Biharea Vaşcău 5 0 0 5 5–21 0

 

 

Liga a 5-a

Seria 1

ACS CAO 1910 Oradea - Foresta Tileagd 5 - 0

Voinţa Suplac - AS Slovan Valea Cerului 5 - 1

LPS Bihorul - Minerul Şuncuiuş 1 - 4

Cetatea Biharia - CS Dinamo Leonardo 0 - 4

AS Vadu Crișului - ACS Progresul Sâniob 1 - 0

Locadin Ţeţchea - Inter Aştileu 2 - 4

Toldy Sannicolau de Munte - CSC Viitorul Bratca 2 – 3

 

Seria a 2-a

Victoria Avram Iancu - Viitorul Tărian 8 - 0

Voinţa Cheresig - Unirea Roşia 0 - 1

Vida Pomezeu - ACS Voința Ciumeghiu 2 - 3

Izvorul Cociuba Mare - AS Unirea Oşorhei 2016 2 - 6

Gloria Căbeşti - Zorile Buntesti 5 - 3

Victoria Tulca - Vulturul Dobreşti 1 – 2

Categorie: Sport | Vizualizări: 41 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar