Acasă » 2017 » Aprilie » 3 » Fotbal judetean - Rezultate Liga a 4-a si Liga a 5-a
4:41 PM
Fotbal judetean - Rezultate Liga a 4-a si Liga a 5-a

Liga a 4-a

Etapa a 19 -a

FC Univ Oradea - CS Unirea Valea lui Mihai 0 - 1
Juniori
: 5-1

 

CS Diosig Bihardioszeg - CSM Olimpia Salonta 4 - 0
Juniori
: 2-4

 

Unirea Livada - CS Mădăras 7 - 1
Juniori
: 1-6

 

CSO Ştei - CSC Sânmartin 0 - 3
Juniori
: 2-1

 

CSC FC Paleu - Crişul Aleşd 0 - 3
Juniori
: 0-3

 

CS 2 Osorhei - CSC Crişul Sântandrei 3 - 2
Juniori
: 4-1

 

CS Bihorul Beius - AS Padișul Bihorul Gurani 3 - 0 (fara joc)
Juniori
: 3-0

 

CSC Paleu – Crisul Alesd 0-3 (fara joc)

Juniori: 3-0

 

Viitorul Borş a stat
 

CLASAMENT Seniori

1 CS Diosig 17 14 2 1 58-17 44p

2 Crişul Sântandrei 18 13 2 3 64-22 41p

3 Bihorul Beiuș 18 12 5 1 46-12 41p

4 Univ Oradea 17 13 0 4 55-20 39p

5 Valea lui Mihai 18 10 1 7 32-19 31p

6 Viitorul Borş 18 8 2 8 45-41 26p

7 CSO Ştei 18 6 8 4 30-29 26p

8 Unirea Livada 18 7 4 7 44-46 25p

9 CS Mădăras 18 8 1 9 40-48 25p

10 Crişul Aleşd 18 6 2 10 34-34 20p

11 CS 2 Osorhei 18 5 5 8 28-49 20p

12 CSC Sânmartin 19 4 5 10 24-43 17p

13 Olimpia Salonta 18 3 3 12 21-41 12p

14 CSC FC Paleu 17 2 4 11 15-30 10p

15 Padișul Gurani 17 0 2 15 12-93 2p

 

CLASAMENT JUNIORI

1. CS Bihorul Beiuş 18 16 1 1 109-21 49

2. CS 2 Oşorhei 18 16 1 1 61-19 49

3. CSM Olimpia Salonta 18 14 1 3 84-18 43

4. Crişul Sântandrei 18 12 0 6 74-36 36

5. Valea lui Mihai 18 11 1 5 75-47 34

6. CS Mădăras 17 11 0 6 66-26 33

7. Universitatea 17 9 2 6 67-30 29

8. CSO Ştei 17 9 2 7 58-33 29

9. CSC Sânmartin 18 7 1 10 51-54 22

10. CS Diosig 17 6 1 10 35-64 19

11. Crişul Aleşd 18 6 1 11 49-80 19

12.Viitorul Borş 17 5 0 12 41-52 15

13. Padișul Gurani 17 2 0 15 30-112 6

14. CSC FC Paleu* 18 2 1 16 21- 80 4

15. Unirea Livada 18 0 0 18 17-167 0


 

Liga a 5-a
Seria 1

Etapa a 16-a
Unirea Bratca - AS FC Bihor Legenda 1902 0 - 5
Toldy Sannicolau de Munte - Minerul Şuncuiuş 0 - 4
LPS Bihorul - Viitorul Popeşti 3 - 0
AS Vadu Crișului - AS Slovan Valea Cerului 3 - 1
Inter Aştileu - CS Săcueni 2 - 5
AS Unirea Oşorhei 2016 - Foresta Tileagd 4 - 0

 

 

Seria a 2-a

Etapa a 14-a
CSC Dacia Gepiu - Unirea Roşia 6 - 0
CF Liberty Oradea - Voinţa Ciumeghiu 5 - 1
Viitorul Tărian - Cetatea Biharia 4 - 1
Biharea Vaşcău - Zorile Buntesti 2 - 0
Gloria Căbeşti - Izvorul Cociuba Mare 3 - 2
Victoria Tulca - Vulturul Dobreşti 1 - 2

Categorie: Sport | Vizualizări: 72 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar