Acasă » 2016 » Iunie » 9 » Vineri incepe EURO 2016
4:45 PM
Vineri incepe EURO 2016

Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România 2-1– Grupa A

Sâmbătă, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B

Duminică, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C

Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E

Marţi, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F

Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia - Slovacia - Grupa B
ora 19.00 (Paris): România - Elveţia - Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franţa -Albania - Grupa A

Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia - Ţara Galilor - Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina - Irlanda de Nord - Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia - Grupa C

Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia - Suedia - Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia - Croaţia - Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania - Turcia - Grupa D

Sâmbătă, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia - Irlanda - Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda - Ungaria - Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia - Austria - Grupa F

Duminică, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elveţia - Franţa - Grupa A
ora 22.00 (Lyon): România - Albania - Grupa A

Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia - Anglia - Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia - Ţara Galilor - Grupa B

Marţi, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord - Germania - Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina - Polonia - Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croaţia - Spania - Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia - Turcia - Grupa D

Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria - Portugalia - Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda - Austria - Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia - Belgia - Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia - Irlanda - Grupa E

 

Optimi de finală:

​Sâmbătă, 25 iunie
ora 16.00 (St-Etienne):Locul doi Grupa A - Locul doi Grupa C - Meci 1
ora 19.00 (Paris):Câştigătoare Grupa B - Locul trei A/C/D – Meci 2
ora 22.00 (Lens):Câştigătoare Grupa D - Locul trei B/E/F – Meci 3

Sâmbătă, 26 iunie
ora 16.00 (Lyon):Câştigătoare Grupa A - Locul trei C/D/E – Meci 4
ora 19.00 (Lille):Câştigătoare Grupa C - Locul trei A/B/F – Meci 5
ora 22.00 (Toulouse):Câştigătoare Grupa F - Locul doi Grupa E - Meci 6

Luni, 27 iunie
ora 19.00 (St-Denis):Câştigătoare Grupa E - Locul doi Grupa D - Meci 7
ora 22.00 (Nice):Locul doi Grupa B - Locul doi Grupa F - Meci 8

Sferturi de finală
Joi, 30 iunie, ora 22.00 (Marseille): Câştigătoare meci 1 - Câştigătoare meci 3 - Sfertul 1
Vineri, 1 iulie, ora 22.00 (Lille): Câştigătoare meci 2 - Câştigătoare meci 6 - Sfertul 2
Sâmbătă, 2 iulie, ora 22.00 (Bordeaux): Câştigătoare meci 5 - Câştigătoare meci 7 - Sfertul 3
Duminică, 3 iulie, ora 22.00 (St-Denis): Câştigătoare meci 4 - Câştigătoare meci 8 - Sfertul 4

Semifinale
​Miercuri, 6 iulie, ora 22.00 (Lyon)
: Câştigătoare sfert 1 - Câştigătoare sfert 2 - Semifinala 1
Joi, 7 iulie, ora 22.00 (Marseille): Câştigătoare sfert 3 - Câştigătoare sfert 4 - Semifinala 2

Finala
​Duminică, 10 iulie, ora 22.00 (St-Denis)
: Câştigătoare Semifinala 1 - Câştigătoare Semifinala 2.

 

Categorie: Sport | Vizualizări: 82 | Adăugat de: mcteo | Tag-uri: joc, fotbal, Euro 2016, franta, Program, romania | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar
Adresa
Beius
Romania
Long Community, Budureasa



+0766 754 790 beiuseanul@gmail.com
Harta
sample map