Acasă » 2015 » Septembrie » 14 » Fotbal judetean
2:52 PM
Fotbal judetean

Liga a 4-a

Etapa a 4-a

 

CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd    1-0

Marcator: Cr. Ţârlea 36

Juniori:  9-0

 

CSU Partium Oradea - CS Diosig Bihardioszeg    0-3, gazadele nu s-au prezentat la joc

Juniori:  0-3

 

Locadin Ţeţchea - FC Hidişelul de Sus    3-5

Marcatori: M. Madar 13, 73 (11 m), A. Cipău 90+2  - M. Selegian 29, I. Vlad 31, 52, D. Cuc 40, Agiurgioaiei 56

Juniori:  4-11

 

FC Universitatea Oradea - Viitorul Borş    1-1

Marcatori: Ilieş A. 24 – F. Lazăr 90+3

C. roşu: Tegzeş (FC Univ.) în min. 70 pentru cumul

Juniori: 

 

CF Bihorul Beius - Viitorul Marghita    3-0

Marcatori: Turle 53, D. Toma 59, Silaghi 90+2

Juniori:  11-0

 

Victoria Avram Iancu - CSC Crişul Sântandrei    2-9

Marcatori: Bene M. 72 (11 m), 79 – S. Ban 3, 12, 35, Găvrilaş 8, Fitero 18, R. Matei 24, Perţ 33 (autogol), Morna 83, 90+2

Juniori:  0-7

 

Unirea Valea lui Mihai - CSO Ştei    1-2

Marcatori: Sandor Kr. 88 – Cr. Ştefan 8, Gavriş 80

Juniori:  2-0

 

CS Mădăras  a stat.

 

 

Etapa a 5-a (19/20-09-2015 )

CSO Ştei - CSM Olimpia Salonta  

Crişul Aleşd - CSU Partium Oradea   

CS Diosig Bihardioszeg - Locadin Ţeţchea   

FC Hidişelul de Sus - FC Universitatea Oradea   

Viitorul Borş - FC Bihor II Oradea  

CS Mădăras - CF Bihorul Beius  

Viitorul Marghita - Victoria Avram Iancu   

CSC Crişul Sântandrei - Unirea Valea lui Mihai   

 

 

Liga 5-a,  etapa a 4-a

Seria 1

Cetatea Biharia - CS Săcueni    0-0

 

AC Bihorul Lugas - Frontiera Oradea    1-0

Marcatori: Gal M. 36

 

Asociația Sportivă Vadu Crișului - CSC Sânmartin    2-2

Marcatori: Groza A. 43, Pali 86 – Sandru I. 50, 70

 

Unirea Bratca - CSC FC Paleu    1-7

Marcatori: M. Cristea 86 - Lele 15, 60, 64, Laszlo 33, Berinei 57, 62, Bodnar 77

C. roşu: N., Bot (Bratca) in in. 81 pentru cumul

 

LPS Bihorul - CS 2 Osorhei    1-4

Marcatori: Nicoruţ 11 – Cr. Bot 19, 43, F. Sabău 31, Ilisie 89

 

Foresta Tileagd - Sageata Brusturi    2-3

Marcatori: Gyuro T. 18, 85 – Gitye R. 8, 25, Oprea 73

 

Minerul Şuncuiuş - Inter Aştileu    0-1

Marcatori: I. Coste 68

 

Voinţa Suplac - Toldy Sannicolau de Munte    3-0

Marcatori: D. Puşcaş 19, A. Chirilă 44, Punkosd 90+1

 

Etapa a 5  -a (19/20-09-2015)

Toldy Sannicolau de Munte - Cetatea Biharia   

CS Săcueni - AC Bihorul Lugas   

Frontiera Oradea - Asociația Sportivă Vadu Crișului   

CSC Sânmartin - Unirea Bratca   

CSC FC Paleu - LPS Bihorul   

CS 2 Osorhei - Foresta Tileagd   

Sageata Brusturi - Minerul Şuncuiuş   

Inter Aştileu - Voinţa Suplac   

 

 

Seria a 2-a

Asociaţia Sportivă Cefa - Viitorul Tărian    1-2

Marcatori: Feleac 21 – Pahonţu 31, 76

 

Inter Crişul Batăr - Victoria Tulca    0-2

Marcatori: Petran 30, 74

 

Vulturul Dobreşti - Dacia Gepiu    0-2

Marcatori: Tarcea R. 22, B. Avram 32

 

AS Padișul Bihorul Gurani - Unirea Roşia    4-0

Marcatori: S. Mune 22, 76, 79, A. Blaga 34

C. roşii: V. Filip (min 69) – cumul, Raţ A. (73) pentru injurii la adresa arbitrului – Fila Şerban (31) cumul, Bolha D. (82) cumul;

 

Voinţa Cheresig - Gloria Căbeşti    3-1

Marcatori: Bulyan 40, Balog 57, Maier B. 68 - Nistor 68

 

CF Liberty Oradea - Biharea Vaşcău    2-0

Marcatori: Rada 50, F. Ştefan 70

 

Izvorul Cociuba Mare - Zorile Buntesti    2-4

Marcatori: Lasău 31, Chiricheu 90 – Diniş 10, 40, 86, I. Popa 48

 

Unirea Livada - Voinţa Ciumeghiu    9-2

Marcatori: O Varodi 16, 27, 76, Copos 18, 35, Sabău 52, 69, 71, Creț 75 - Lasco 2, 52

 

Etapa a 5-a (19/20-09-2015)

Voinţa Ciumeghiu - Asociaţia Sportivă Cefa   

Viitorul Tărian - Inter Crişul Batăr   

Victoria Tulca - Vulturul Dobreşti   

Dacia Gepiu - AS Padișul Bihorul Gurani   

Unirea Roşia - Voinţa Cheresig  

Gloria Căbeşti - CF Liberty Oradea   

Biharea Vaşcău - Izvorul Cociuba Mare   

Zorile Buntesti - Unirea Livada

Categorie: Sport | Vizualizări: 101 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar
Adresa
Beius
Romania
Long Community, Budureasa



+0766 754 790 beiuseanul@gmail.com
Harta
sample map