Acasă » 2015 » Noiembrie » 2 » FOTBAL JUDETEAN - REZULTATE LIGA 4, LIGA 5
4:00 PM
FOTBAL JUDETEAN - REZULTATE LIGA 4, LIGA 5

Liga a 4-a

CS Diosig Bihardioszeg - CSC Crişul Sântandrei    3-1

Marcatori: Marc 25, Onița 78, Gado 89 (11 m) – T. Popa 56

Juniori: 1-8

 

FC Hidişelul de Sus - Viitorul Marghita    4-0

Marcatori: Agiurgioaiei 26, I. Vlad 48, D. Cuc 78, Petrila 89

Juniori: 3=1

 

Viitorul Borş - CS Mădăras    0-2

Marcatori: Gh. David 15, Cr. Jurcuț 56

Juniori: 8-2

 

CSO Ştei - FC Universitatea Oradea    0-0

Juniori: 2-3

 

Crişul Aleşd - Unirea Valea lui Mihai    1-2

Marcatori: Hotea 87 – Lakatos 50, Vadkerti 63

Juniori: 0-12

 

CSM Olimpia Salonta - Victoria Avram Iancu    3-1

Marcatori: S. Ciocan 32, Cr. Șârlea 44, Țuțuianu 55 – M. bene 90+1

Juniori: 3-3

 

CF Bihorul Beius   și Locadin Ţeţchea au stat.

 

CLASAMENT

1

CS Diosig Bihardioszeg

9

8

0

1

46-14

24p

+9

2

FC Hidişelul de Sus

9

7

2

0

41-7

23p

+8

3

CSC Crişul Sântandrei

10

7

0

3

31-17

21p

+3

4

CSO Ştei

10

6

2

2

20-13

20p

+5

5

CF Bihorul Beius

10

6

1

3

28-12

19p

+4

6

Unirea Valea lui Mihai

10

6

1

3

25-18

19p

+4

7

CS Mădăras

9

6

0

3

24-11

18p

+3

8

FC Universitatea Oradea

10

4

2

4

15-23

14p

-1

9

CSM Olimpia Salonta

9

4

1

4

20-20

13p

+1

10

Viitorul Marghita

10

3

0

7

17-24

9p

-6

11

Viitorul Borş

9

2

1

6

14-19

7p

-8

12

Locadin Ţeţchea

9

2

0

7

12-41

6p

-3

13

Crişul Aleşd

9

1

0

8

8-23

0p

-9

14

Victoria Avram Iancu

11

0

0

11

7-66

0p

-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLASAMENT JUNIORI

1

CF Bihorul Beius

10

10

0

0

97-1

30p

+15

2

FC Univ Oradea

10

10

0

0

95-8

30p

+15

3

Unirea Valea lui Mihai

10

7

2

1

47-14

23p

+8

4

CSO Ştei

10

7

0

3

43-12

21p

+6

5

CSC Crişul Sântandrei

10

6

1

3

36-22

19p

+1

6

FC Hidişelul de Sus

9

5

1

3

45-25

16p

+1

7

CSM Olimpia Salonta

9

4

1

4

45-29

13p

+1

8

Viitorul Marghita

10

3

2

5

34-38

11p

-4

9

Viitorul Borş

9

3

0

6

26-30

9p

-6

10

CS Mădăras

9

3

0

6

22-41

9p

-6

11

CS Diosig Bihardioszeg

9

3

0

6

24-61

9p

-6

12

Locadin Ţeţchea

9

1

0

8

14-108

3p

-6

13

Crişul Aleşd

9

0

0

9

1-82

0p

-12

14

Victoria Avram Iancu

11

1

1

9

8-66

-2p

-11

 

 

Etapa a 12-a (07/08-11-2015

Viitorul Borş - CSO Ştei   

CS Mădăras - FC Hidişelul de Sus   

Viitorul Marghita - CS Diosig Bihardioszeg   

CSC Crişul Sântandrei - Crişul Aleşd   

Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta   

Victoria Avram Iancu

CF Bihorul Beius - Locadin Ţeţchea   

FC Universitatea Oradea

 

 

Liga a 5-a

Seria 1

Frontiera Oradea - Inter Aştileu    5-4

CSC Sânmartin - Sageata Brusturi    4-0

CSC FC Paleu - CS 2 Osorhei    1-2

Toldy Sannicolau de Munte - Unirea Bratca    10-1

CS Săcueni - Voinţa Suplac    2-1

Cetatea Biharia - Minerul Şuncuiuş    8-0

AC Bihorul Lugas - Foresta Tileagd    4-3

Asociația Sportivă Vadu Crișului - LPS Bihorul    3-0

 

CLASAMENT

1

CS 2 Osorhei

11

10

1

0

37-10

31p

+13

2

CSC FC Paleu

11

9

1

1

51-10

28p

+10

3

Cetatea Biharia

11

9

1

1

50-9

28p

+13

4

Voinţa Suplac

11

6

4

1

30-14

22p

+4

5

CS Săcueni

11

6

3

2

23-14

21p

+6

6

AC Bihorul Lugas

11

6

2

3

19-22

20p

+5

7

CSC Sânmartin

11

6

1

4

33-23

19p

+1

8

Frontiera Oradea

11

5

1

5

31-26

16p

-2

9

Toldy Sannicolau de Munte

11

5

1

5

27-24

16p

-2

10

As Sportivă Vadu Crișului

11

3

3

5

20-26

12p

-3

11

Sageata Brusturi

11

3

1

7

16-34

10p

-8

12

LPS Bihorul

11

2

3

6

19-31

9p

-6

13

Foresta Tileagd

11

2

2

7

22-29

8p

-7

14

Inter Aştileu

11

2

0

9

19-45

6p

-12

15

Unirea Bratca

11

2

0

9

17-52

6p

-9

16

Minerul Şuncuiuş

11

0

0

11

12-57

0p

-15

 

 

Etapa  a 12-a (07/08-11-2015)  

CSC FC Paleu - Toldy Sannicolau de Munte   

CS 2 Osorhei - CSC Sânmartin   

Sageata Brusturi - Frontiera Oradea   

Inter Aştileu - CS Săcueni   

Voinţa Suplac - Cetatea Biharia   

Minerul Şuncuiuş - AC Bihorul Lugas   

Foresta Tileagd - Asociația Sportivă Vadu Crișului   

LPS Bihorul - Unirea Bratca

 

Seria a 2-a

 

Victoria Tulca - Zorile Buntesti    0-4

Dacia Gepiu - Biharea Vaşcău    1-2

Unirea Roşia - Gloria Căbeşti    1-0

Voinţa Ciumeghiu - AS Padișul Bihorul Gurani    1-4

Viitorul Tărian - Unirea Livada   

Asociaţia Sportivă Cefa - Izvorul Cociuba Mare   2-1

Inter Crişul Batăr - CF Liberty Oradea    3-0

Vulturul Dobreşti - Voinţa Cheresig    2-1

 

CLASAMENT

 

1

Unirea Livada

10

9

1

0

46-15

28p

+10

2

AS Padișul Bihorul Gurani

10

8

1

1

31-9

25p

+10

3

Unirea Roşia

11

6

4

1

29-12

22p

+4

4

Victoria Tulca

10

7

0

3

33-17

21p

+3

5

Biharea Vaşcău

11

6

2

3

29-15

20p

+2

6

Zorile Buntesti

11

6

2

3

30-20

20p

+2

7

Gloria Căbeşti

11

5

2

4

19-15

17p

-1

8

CF Liberty Oradea

10

4

1

5

17-23

13p

-2

9

Inter Crişul Batăr

10

2

3

5

12-21

9p

-6

10

Izvorul Cociuba Mare

10

3

0

7

15-25

9p

-3

11

Dacia Gepiu

10

2

2

6

19-26

8p

-7

12

Asociaţia Sportivă Cefa

10

2

2

6

13-26

8p

-4

13

Voinţa Cheresig

10

1

3

6

12-30

6p

-6

14

Vulturul Dobreşti

10

2

2

6

7-28

5p

-4

15

Voinţa Ciumeghiu

10

1

1

8

13-43

4p

-11

 

Etapa  a 12-a (07/08-11-2015)

Unirea Roşia - Voinţa Ciumeghiu   

Gloria Căbeşti - Dacia Gepiu   

Biharea Vaşcău - Victoria Tulca   

Zorile Buntesti - Viitorul Tărian   

Unirea Livada - Asociaţia Sportivă Cefa   

Izvorul Cociuba Mare - Inter Crişul Batăr   

CF Liberty Oradea - Vulturul Dobreşti   

Voinţa Cheresig - AS Padișul Bihorul Gurani.

Categorie: Sport | Vizualizări: 159 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar
Adresa
Beius
Romania
Long Community, Budureasa



+0766 754 790 beiuseanul@gmail.com
Harta
sample map