Acasă » 2015 » Aprilie » 10 » Info AJF Bihor, program meciuri
3:33 PM
Info AJF Bihor, program meciuri

Liga a 4-a, etapa a 21-a

Joi, 9 aprilie

FC Universitatea Oradea - CSO Ştei

Luceafărul Oradea - Victoria Avram Iancu

Viitorul Marghita - CSM Olimpia Salonta

Vineri, 10 aprilie

CF Liberty Oradea - CF Bihorul Beius

 FC Bihor II Oradea - FC Hidişelul de Sus

Sambata, 11 aprilie

Crişul Sântandrei - CSU Partium Oradea

Viitorul Borş - Poiana Budureasa

Crişul Aleşd - Unirea Valea lui Mihai

 

Liga a 5-a

Seria 1, etapa a 18-a

Sambata, ora 14

Unirea Bratca - Minerul Voivozi-Popesti

ora 16

Inter Aştileu - Voinţa Suplac

Locadin Ţeţchea - AS Vadu Crișului

Electric Star Marghita - CS Săcueni

Toldy Sannicolau - AC Bihorul Lugas

Diosig Bihardioszeg - Minerul Şuncuiuş

Săgeata Brusturi stă.

 

Seria a 2-a, etapa a 15-a

Sambata, ora 11

Dacia Gepiu - CS Mădăras 

Voinţa Cheresig - CSC FC Paleu

Ora 16

CS 2 Osorhei - Asociaţia Sportivă Cefa  

Foresta Tileagd - Unirea Livada

Voinţa Ciumeghiu - Cetatea Biharia

Viitorul Tărian - Frontiera Oradea

 

Seria a 3-a, etapa a 15-a

Sambata, ora 15

CSC Sânmartin - Poiana Budureasa II

Ora 16

Unirea Roşia - Zorile Buntesti

Vulturul Dobreşti - Izvorul Cociuba

Victoria Tulca - Inter Crişul Batăr

LPS Bihorul - FC Universitatea II  - amanat

Gloria Căbeşti stă.

 

 

 

SANCŢIUNI

Liga a 4-a. Jucători suspendaţi după etapa 20-a din 4-5 aprilie 2015.

Rada Gabriel (CF Liberty), Ciucla Dominic (CSM Olimpia Salonta), Fele Szabolcs (Unirea Valea lui Mihai), Lakatos Janos (Unirea Valea lui Mihai), Bene Mihai (Victoria Avram Iancu) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 20 lei,  

Juniorul Oros Marcus (CSU Partium) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 10 lei,

Varga Adrian și Oduma Chidea (ambii Crișul Aleșd) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 50 lei,  

Ștefan Cristian (CSO Ștei), Forian David (junior, Viitorul Borș) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 75 lei,  

Cărăian Adrian (junior, Luceafărul Oradea) se suspendă pe 6 etape și o penalitate de 250,  

Harapu Viorel (junior, Victoria Avram Iancu) se suspendă pe 2 etape şi o penalitate de 150 lei,

Kovacs Marius (junior, Viitorul Marghita) pe 2 etape şi o penalitate de 150 lei,

Galea Vasile (antrenor juniori, CSO Ștei) se suspendă pe 4 etape şi o penalitate de 350 lei,

 

Liga a 5-a. Jucători suspendaţi după etapa din 4-5 aprilie 2015.

Seria 1

Deac Aurelian (Unirea Bratca), Suciu Adrian (Inter Aştileu), se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 20 lei,

Iagăr Dănuţ (Săgeata Brusturi) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 50 lei,  

Electric Star Marghita pierde jocul cu Minerul Popeşti Voivozi, scor 3-0,

Echipa Electric Star Marghita se penalizează cu 500 lei.

 

Seria 2

Emebo Chinoso (CSC FC Paleu) se suspendă pe 2 etape și o penalitate de 150 lei,

Jocul dintre Unirea Livada şi Voinţşa Ciumeghiu se mologheayă cu scorul de 3-0 în favoarea echipei din Livada,, iar echipa Voinţa Ciumeghiu se penalizează cu 500 lei.

 

Seria 3

Marcon Sergiu (Unirea Roşia), Chiricheu Bogdan (Izvorul Cociuba Mare), se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 20 lei,  

Fekete Imre (Victoria Tulca) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 50 lei,

Jocul amânat dintre LPS Bihorul Oradea şi Unirea Roşia se va disputa pe data de 22.04.2015, orele 18.00.

 

Copii și juniori

Tamas Tobias (LPS Bihorul Oradea) se suspendă pe 2 etape şi o penalitate de 150 lei, .

Kardos Patrik (CSU Partium Oradea) se suspendă pe 1 etapă și o penalitate de 50 lei, 

Categorie: Sport | Vizualizări: 119 | Adăugat de: mcteo | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar